E-learning

Iskolánkban az elméleti tanfolyam elvégzésére – e-learning keretein belül  van lehetőség.

Magyarországon elsőként, az E-Educatio Információtechnológia Zrt. rendelkezik a Közlekedési Alkalmassági és Vizsgaközpont Nonprofit Kft. (KAV) által akkreditált e-learning tananyagokkal.

Cégünk szerződést kötött a keretrendszer és a tananyag használatára.
A tananyaghoz az irodánkban történő regisztrálás után az e-Titán rendszerén keresztül lehet hozzáférni.

Az e-Titán rendszer használatával a tanuló hozzájárul adatainak kezeléséhez.
Egyre többen veszik igénybe ezt a képzési formát. Visszajelzések alapján kényelmesnek találják a hallgatók, mert a nekik megfelelő helyen és időben tanulhatnak, a saját ritmusukban.

A tanuló a tananyagok befejezése után (a még fel nem használt időkeretig), az elméleti vizsgáig gyakorolhat a teszteken, újra olvashatja a számára fontos részeket.
Az így levizsgázott tanulók statisztikai aránya kimagaslóan sikeres eredményt mutatnak!